Navštívili jsme Alvíka a Archieho a chystáme se na relax na Šumavě

Minulý víkend jsme navštívili polovinu našich štěňátek (Anitku nepočítaje, tu vídáme často). Alvíčka jsme navštívili v jeho novém domově v Říčanech. Má se k světu a vypadá moc spokojeně. V neděli jsme se pak cestou z jižních Čech stavili na Slapech u Archieho a jeho nové rodiny. Archie tam má své letní sídlo:-) Příští týden se vzdálíme do doufám vylidněné Šumavy. Moc se těšíme, že si s Mooninkou dovolenou parádně užijeme a na týden vypneme. Máme spoustu plánů a jak všechno dopadne, o to se podělíme po příjezdu.

Alvíček je nádherný hravý pejsek, s maminou se pěkně navzájem prohnali. Je to pořádný mazel a hlavně jsme zírali, jak je poslušný! Alvíčkovi zůstala jeho nádherná srst jemně broken a má pořád takový rošťácký výraz:-) Bydlí kousek od naší chaty, tak snad se občas uvidíme. Bylo to moc fajn setkání. Ale nikdy bych nečekala, že Mooninka bude mít ze svých štěňátek i po takové době radost, když je uvidí a hlavně že bude tak hravá. Když se setká s tím či oním potomkem, úplně se promění ze zasloužilé maminy na pubertální potrhlo:-) V září plánujeme sraz štěňátek v 5 měsících, tak jsem moc zvědavá, jestli bude takhle pozitivně reagovat i když její teritorium navštíví taková psí smečka:-) Asi si to mezi sebou budou muset nejdřív pořádně vyříkat a pak to snad bude dobrý:-)

Archieho jsme navštívili na jeho letním sídle a nemohu si odpustit napsat, že to byl takový ráj na zemi. No úplně mu to závidím! Panička se o něj stará 24h denně, ale je s ním hrozně spokojená. Archie je taky takový hravý poslušný mazel. Povahově mi s Alvíčkem připadají dost podobní. Z Archieho už je pořádný kus psa, málem jsme ho po tak dlouhé době (cca 2 měsíce) ani nepoznali. Má nádhernou hrubou srst a fleky mu zesvětlaly. Hlavičkou se dost podobá Mooonince. Na Slapech jsme dokonce dostali vynikající oběd a vůbec to bylo moc příjemné posezení.

Na Mooninčiných stránkách jsme ve fotogalerii zřídili složku Štěňátka u svých páníčků, kde bude mít každý pejsek svoji složku s fotkama. Zatím tam mají složku Akim, Alvík a Archie. Průběžně tuto složku budeme doplňovat o nové fotky, které obdržíme od jejich páníčků.© Copyright Moony Team 2010