Mooninka s Anítkem v salónu krásy

V této novince bych vás ráda seznámila s našimi zbrusu novými fenkami. Anitka i Mooninka navštívili minulý týden salón krásy a stálo to zato - no posuďte sami ten rozdíl... U Mooninky tak nějak už umíme předvídat, jaká z ní bude kočka, ale u Aninky jsme napjatě čekali, co se z ní vlastně vyklube:-) A výsledek rozhodně stojí zato!

Naše holčičky byly obě minulý týden navštívit náš oblíbený salón Anjuli. Věru to obě potřebovaly. Na Mooninku jsme zvyklí, i když nás ta změna vždycky mile překvapí.  Je z ní takový sameťáček a člověk by se s ní nejradši pořád muchloval (chudák malá). Zato Anitka už přes ty chlupiska skoro nebyla ani vidět a u ní je ta změna tedy rapidní. Tak nějak vyspěla a je hrozně podobná mamince. Nicméně se těšíme až z nich zase budou chlupáčci roztřapkaný. Největším překvapením pro nás bylo, že Anitka byla při trimování naprosto úžasná. Panička musela ten stres z toho, že jí tam odložila, zajíst v oblíbené cukrárně. Ale Anitka prý byla po celou dobu veselá a asi si ani nevšimla, proč tam je:-) U štěňátek se na trimování z důvodu, že nemusí spolupracovat, záměrně nechává delší doba, ale toho Anitka jaksi nevyužila a těší se na další návštěvu. Panička už moc ne - přeci jen za to dáme jako za kadeřníka:-).

Mooninka už zase začala trénovat agility a Anitka poctivě chodí do štěněcí školky. Je moc šikovná a poslouchání (především příkaz "ke mně") se dost zlepšil. O víkendu mi moc pomáhala při stříhání stromů - čekala na každou spadlou větev, až ji uloví a Míšu zase téměř nechtěla nechat hrabat listí - lovila prozměnu hrábě:-) S Mooninkou jsou pěkná dvojka a mamina si jí pěkně hlídá, když chce v lese někam utéct, takže máme krapet lehčí práci. A dnes jsem se dozvěděla, že Anitka zvládla doma vybalit odpadkový koš - šikulka. Hlavičku prý měla téměř k nepoznání. Ale jinak je to zlatíčko:-)© Copyright Moony Team 2010